Rychlé a pohodlné riešenie tlače firemných vizitiek

Online šablóny vaších vizitiek, zjednodušenie procesov, tlač od 1 ks za fixnú cenu a žiadne platby za grafika

FREE
STANDARD
HOLDING
ENTERPRISE
Šablóny vizitiek zdarma
Vezmeme váš stávajúci návrh a prevedieme ho na presnú online šablónu. Tu len vyplníte a ihneď vidíte, ako vaša vizitka bude vyzerať.
1
5
Neobmedzene
Neobmedzene
Schvaľovanie nadriadeným
Pokiaľ chcete ušetriť maximum času, využite firemnú registráciu a umožnite vizitky tvoriť jednotlivých zamestnancov. Funkcia schvalovania objednávok vám umožní každú jednu objednávku pred odoslaním do tlače zmeniť,schváliť alebo zrušiť. Všetko tak máte úplne pod kontrolou.
Nie
Ano
Ano*
Ano*
Počet užívatelov
Doporučený zpôsob užívania systému je taký, kedy si každý zamestnanec objednává svoje vizitky v počte, ktorý potrebuje (s možnosťou schvalovania nadriadeným). Tak dosiahnete maximálnu úsporu v čase a uľahčíte si aj procesy.
3
max 500
Neobmedzene
Neobmedzene
Cena mesačne
Poplatok je účtovaný buď mesačne alebo ročne.
ZDARMA
150 Kč
650 Kč
Individuálne
Nastavenie (štartovací poplatok)
Celé nastavenie systému prebieha individuálne na mieru. Systém je rozsiahly a má veľa funkcií. Aby ste ho nemuseli dlho študovať a testovať, nastavíme všetko za vás a podľa vaších potrieb.
ZDARMA
1000 Kč
5000 Kč
Individuálne

Z vašich firemných vizitiek urobíme zdarma presné online šablóny, do nich ľahko napíšete svoje údaje ako je meno a telefón. Otvoríme vám u nás zabezpečený firemný e-shop, v ňom môžete vizitky online vytvárať a objednávať. Do e-shopu pustíte len toho, koho si vyberiete – prístup môžu mať všetci zamestnanci, ktorý potrebujú vizitky, alebo len niekoľko preverených. Všetko je prehľadné, efektívne a pod kontrolou – vizitkový modul šetrí čas aj energiu zamestnancov.Poz­rime sa teraz na niektoré výhody modulu pod drobnohľadom.

Funkcie zamerané na úsporu času, financií a zjednodušenia firemných procesov

FREE
STANDARD
HOLDING
ENTERPRISE
Zjednodušenie vnútrofiremných procesov
Fixná cena za kus nezávisle na počte kusov. Tlač od 1 ks. Doručenie do 24 hodín. Žiadne platby za grafika, automatická firemná registrácia a možnosť schvalovania vizitek nadriadeným. To všetko vám nesmierne zjednoduší celý proces objednávania firemných vizitiek. Zabudnite na minimálne objednávky, združovanie alebo kolujúce Excely a zdĺhavé korektúry. Nič z toho nie je treba.
Ano
Ano
Ano
Áno
Bez nutnosti korektúr
ako šablónu vyplňujete, ihneď vidíte, ako vizitka vyzerá – žiadne korektúry tak niesú potreba. Pokiaľ naviac budete všetko používať tak, že si každý zamestnanec vyplňuje vlastné vizitky, tak odstránite i chybovosť oproti vyplňovaniu poverenou osobou.
Ano
Ano
Ano
Ano
Tlač od 1 kusu
Minimálna objednávka na meno je 1 kus. A minimálny počet mien v objednávke je 1 meno. Tlačte len toľko vizitiek, koľko naozaj potrebujete – veľa pre obchodníkov, pár pre technikov – je to úplne na vás. Vďaka fixnej cene za kus vás vizitka stojí vždy rovnako.
Ano
Ano
Ano
Ano
Dodanie do 24 hodín
Ponáhľate sa? Radi vám vizitky dodáme do druhého dňa.
Ano
Ano
Ano
Ano
Fixná cena za kus
Každý má rôznu spotrebu vizitek. Niekto ich rozdá veľa, niekto skoro žiadnu. Vďaka fixnej cene za kus vás vizitka stojí vždy rovnako. Nie ste tak nútený tlačiť veľa kusov, aby ste dosiahli dobrú cenu.
Ano
Ano
Ano
Ano
Úspora za grafické návrhy
Šablóny zodpovedajú vašemu design-manuálu. Keď ju vyplňujete, ihneď vidíte výsledok. Neplatíte tak nč za grafické práce a nečakáte až si na vás grafik urobí čas. Nemusíte tiež nič korektúrovať.
Ano
Ano
Ano
Ano
Vernostná odmena
Za každú objednávku získávate zľavu na objednávku budúcu.
Ano
Ano
Ano
Ano
Distribúcia po celej EU
Máte pobočky aj v zahraničí? Radi vaše vizitky pošleme kdekoľvek do celej EU.
Ano
Ano
Ano
Ano
Objednanie jednotlivými zamestnancami
Môžete vizitky objednávať centrálne – teda mať jednu preverenú osobu. Alebo si vizitky môže objednávať každý sám. Samozrejme je tu možnosť schvalovania objednávok. Vďaka tomu, že prácu rozložíte na jednotlivých pracovníkov, odpadne vašej office managerce veľa práce, a bude tak mať viac času na dôležitejšie veci.
Ano
Ano
Ano
Ano
Info o expedícií vizitiek
V okamihu odeslania vizitiek vám mailom pošleme informáciu so sledovacím číslom. Vizitky tak budete mať stále pod kontrolou.
Ano
Ano
Ano
Ano
Voľba zpôsobu prevedenia platby (dobierka/faktúra)
Preferujete konkrétny zpôsob platby? Radi sa dohodneme podľa vaších individuálnych potrieb.
Ano
Ano
Ano
Ano

Ďalšie funkcie

FREE
STANDARD
HOLDING
ENTERPRISE
Zhoda s design-manuálom
Váš stávajúci návrh prevedieme presne podľa design manuálu. Nemusíte sa báť, žiadnej zmeny vo vzhľade vizitiek .
Ano
Ano
Ano
Ano
Korporátne definované materiály
Máte jasno definované materiály, z ktorých vizitky vyrábate. Napríklad značka papieru alebo jeho gramáž. To všetko prenesieme do našeho systému. Vaše vizitky tak budú presne také, aké chcete.
Ano
Ano
Ano
Ano
Tlač podľa ISO normy
Vaše vizitky tlačíme na stroji s udeleným ISO certifikátom. Máte tak istotu, že všetko bude správne vyfarbené.
Ano
Ano
Ano
Ano
Automatická replikácia do informačného systému
Vďaka tomu, že sa objednávky vždy automaticky prepíšu do nášho ERP systému, máme o objednávkach dokonalý prehľad. A to pro vás znamená, že se môžete na všetko bez obáv spoľahnúť.
Ano
Ano
Ano
Ano
Firemná registrácia
Táto funkcia slúži k pridávaniu ďalších užívateľov, který vidia produkty vašej firmy. Jediné, čo potrebujú, je mať prístup k firemnému emailu. Zpôsob registrácie je naviac prehľadne popísaný v návode, ktorý od nás dostanete v elektronické podobe. Novému zamestnancovi ho tak len prepošlete mailom.
Ano
Ano
Ano
Ano
Automatická kontrola dat
Sice nezjistíme, že jste vepsali do vizitky špatné jméno. Ale kontrolu barevnosti a korektního exportu PDF bereme velmi vážně.
Ano
Ano
Ano
Ano
Šifrovaná komunikácia po HTTPS
Komunikácia so systémom je pre vašu bezpečnosť šifrovaná protokolom HTTPS.
Ano
Ano
Ano
Ano
Smart krabička zdarma
Vizitky vám zabalíme do našej ** šikovnej krabičky** – ľahko si z nej urobíte stojanček a určite oceníte aj jej indikáciu pre dochádzajúce vizitky. Ty sa vám tak už nebudú válať rozhádzané po šuplíku.
Ano
Ano
Ano
Ano
Štýlový drevený stojanček nad 300 ks
Objednajte si 300 a viac kusov vizitiek od mena a my vám zdarma pribalíme stojaneček z lipového dreva.
Ano
Ano
Ano
Ano
História a re-order objednávok
Každá objednávka sa vám uloží do profilu, ľahko ju tak môžete zopakovať alebo len pozmeniť. Vizitky tak nevyplňujete opakovane, ale len raz.
Ano
Ano
Ano
Ano
Vzorky zdarma
Chcete vyzkúšať náš systém, ale chcete najprv vidieť kvalitu vizitiek? Radi vám zašleme vzorky zdarma.
Ne
Ano
Ano
Ano
Interné číslo objednávky
Potrebujete na fakturách od nás svoje interné číslo objednávky? Žiadny problém. Sme na to pripravený.
Ano
Ano
Ano
Ano

Prémium funkcie

FREE
STANDARD
HOLDING
ENTERPRISE
Individuálne nastavenie materiálového formulára
Máte niekoľko verzií vizitiek? Napríklad pre vedenie a radových zamestnancov? Môžeme nastavenie materiálov nastaviť úplne individuálne podľa vaších potrieb.
Ano
Ano
Ano
Ano
Možnosť fixnej dodacej/faktúračnej adresy pre zamestnancov
Nechcete, aby mali kolegovia možnosť meniť dodaciu adresu a faktúračné údaje? Nie je problém.Rovnako tak im môžeme umožniť len vybrať zo schválených. Alebo kombináciu oboch prístupov – záleží len na vás.
Ne
Ano
Ano*
Ano
Generovanie PDF náhľadu
Potrebujete si stiahnuť náhľadové PDF ku kontrole? Stačí kliknúť.
Ne
Ano
Ano
Ano
Dynamické generovanie QR kódov
Máte na vizitke QR kód? Pokud nie je fixný (napr. URL vašeho webu), tak sa najčastejšie jedná o vizitku. Radi všetko nastavíme tak, aby sa QR kód generoval presne podľa vaších potrieb.
Ne
Ano
Ano
Ano
Zľavy na ďalšie produkty
Tlačíme aj veľa ďalších vecí – letáky, katalógy, plagáty alebo aj knihy. Pre klientov s naším vizitkovým systémom ich tlačíme lacnejšie, ako pre kohokoľvek iného.
Ne
Ano
Ano
Ano
Výber zo schválených hodnôt v šablóne
Potrebujete nejakú hodnotu v šablóne vizitky obmedziť na výpočet vybraných? Napríklad adresu alebo funkcie podľa kariérneho poriadku? Radi vám šablónu nachystáme presne tak, ako potrebujete.
Ne
Ano
Ano
Ano
Zkrátený objednávací proces
Zjednodušene povedané nákupný proces môže končiť košíkom. Samozrejme len za predpokladu, že máte definovanú presnú dodaciu adresu, faktúračné údaje a metódu platby.
Ne
Ano
Ano
Ano
Počet úrovní užívateľských práv
Potrebujete šablóny, vizitky alebo ďalšie produkty rozdeliť do niekoľkých skupín a povoliť viditelnosť vždy len niekomu? Nastavíme všetko tak, ako sa vám to bude hodiť.
2
5
Neobmedzene
Individuálne
Podrobné štatistiky
Máte radi čísla? Radi vám tie vaše povieme – kdo koľko objednává akých vizitiek, s akým trendom a o mnoho viac.
Ne
Ne
Ano
Ano
Individuálne úpravy na mieru
Celý systém sme si sami naprogramovali. Je teda možné ho aj upraviť na mieru vašim potrebám.
Ne
Ne
Ano
Ano
Možnosť sťahovania tlačového PDF
Chcete si pre kontrolu stiahnuť tlačové PDF? Stačí kliknúť.
Ne
Ne
Ne
Ano

Kontaktujte nás pre viac informacií

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Číslo objednávky
Otázka

Chránime vaše osobné údaje

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitná digitálna tlač

Náš 2 m vysoký, 6 m dlhý stroj má udelené ISO certifikácie na zhodu farebnosti s ofsetovou tlčou a tiež splňuje normu pre digitálnu tlač.

Zobrazovanie a digitálna nátlač

Sme posadnutí dokonalosťou. Kalibrované monitory a neutrálne natreté steny s normovaným osvetlením riešia neutrálne zobrazenie.

Ofset podľa normy

Presné farebné podanie pravidelne kontrolujeme. Aj náš ofsetový stroj má udelené ISO potvrdzujúce jeho kvality. A meriame každú zákazku.

Príjem a tvorba dát

Veľmi dbáme na presnú kontrolu dát od zákazníka a návrh prípadných úprav. Robíme všetko tak, aby tlač bola vždy podľa noriem a farby presné.

Slevy na vizitky a výhodné nabídky
Chránime vaše osobné údaje