O nás

 

Kto sme

Sme jedna veľká rodina. Alebo tiež jedna malá firma. Už vyše 29 rokov tlačíme a inovujeme. Tlačíme fotokalendáre pre maminky, rovnako ako vizitky a letáky pre nadnárodné korporácie. A jadro firmy stále tvorí rodina Pavlištových. Dnes už druhá generácia.

 

Čo robíme

V jednoduchosti? Tlačíme. Tlačíme všetko, čo sa tlačiť dá. Od vizitiek, cez letáky až po katalógy a fotoknihy. Zameriavame sa na expresné zákazky. K tomu nám slúži veľký strojový park - máme vlastné digitálne o ofsetové stroje a tiež kompletne vybavenú kniháreň. Všetko pekne na jednom mieste, v jednej hale, aby nám všetko šlo rýchlo od ruky.Ako to robíme

Tlačíme na moderných digitálnych a ofsetových tlačiarenských strojoch. Ich kombináciou optimalizujeme cenu tlače a rýchlosť výroby. Skrátka pre dané prevedenie vždy vyberieme tu najvhodnejšiu technológiu spracovania a všetko včas pošleme na určenú adresu

 

Prečo zvoliť tlačiareň Reptisk.sk?

Rýchlosť - vaše letáky vytlačíme a odošleme aj do 5 hodín od zaslania objednávky

Garancia kvality – získali sme medzinárodný kvalitatívny certifikát PSO udelený európskou certifikačnou agentúrou

Garancia férových cien – svoje ceny vidíte prehľadne ihneď 

Garancia včasného dodania – dodanie volíte už pri kalkulácií

Nadštandardná starostlivosť o klientov – odborný servis a poradenstvo zdarma

 

 

Užite si tlač bez starostí

Že je naša prevádzka špičková potvrdilo i získanie certifikátu PSO, od európskej certifikačnej autority UGRA zo Švajčiarska (2013).

Certifikáty získané v rámci medzinárodnej certifikácie PSO boli: ISO 9000, ISO 15930, ISO 15076 a 15930, ISO 12646, ISO 12647-7, ISO 3664, ISO 9000, ISO 12647-2

Patríme do elitného klubu tlačiarní s certifikátom o zhode ISO 12647-2:2004/Amd1:2007 a ISO 12647-7:2007  udeleným  českou nezávislou referenčnou spoločnosťou GRAFIE CZ.

 

Chcete sa presvedčiť o našich kvalitách na vlastné oči?

Prijmite naše pozvanie. Prevedieme vás tlačiarňou a uvaríme hrnček dobrej kávy. Uvidíte, že naša tlačiareň je vybavená hybridnými tlačovými technológiami – ofsetovou aj digitálnou tlačou. Tlačíme najviac aj v netypickom formáte B3. 

Kvalitu chápeme ako nutnú súčasť výrobného procesu. Preto používame tlačiarenské farby, vlhčenie aj papier od renomovaných dodávateľov. Máme uzavretú kalibrovanú slučku potlače - CTP - tlačiarensky stroj. Kvalitu tlače potom denzitometricky meriame, aby nemohlo prísť k odchýlkam.Vsaďte na automatizovanú tlač

Automatizácia tlače je pre nás zásadná, vylučuje totiž možnosť chyby ľudského faktoru. Prevažnú väčšinu kľúčových procesov v tlačiarni dnes strážia výkonné špecializované počítačové programy.

 Vďaka tomu zaistíme jedinečnú opakovateľnosť vašich reklamných materiálov. Farebnosť loga aj iných prvkov sa bude zhodovať naprieč ďalšími časovými úsekmi, čím posilníte vašu značku.

 

Keď na rýchlosti záleží

Zajtra začína výstava a vy nemáte pripravené propagačné materiály? Nájsť serióznu a kvalitnú tlačiareň na poslednú chvíľu je veľmi ťažké. Reptisk.cz verí, že zákazníkom je potreba v takých prípadoch pomôcť! Využite expresnú tlač letákov s expedíciou do 5 hodín od zadania!

 

Sledujte nás

Novinky našej tlačiarne a názory našich zákazníkov sledujte najlepšie cez Facebook.